Oferta cukiernicza naszej firmy zawiera ponad 80 produktów. Najbardziej znane to sławne od lat pączki o których mówi się po prostu „pączki od Banatkiewicza”. Zachowywana dotychczas stara receptura pozwala na utrzymanie smaku i puszystości tego wyrobu, który nigdy nie zawiedzie konsumenta.

Nie ustępują pączkom znane także od lat bułeczki drożdżowe o różnych nadzieniach, z których sezonowe z czarnych jagód stawia je na pierwszym miejscu przed wszystkimi wypiekami.

Inne stałe pozycje to ciastka francuskie nadziewane serem i owocami, ptysie, napoleonki, ciastka tortowe ze śmietaną, czekoladą, kremem, owocami i galaretką. Stałych klientów mają firmowe makowce, serniki, keksy, babki piaskowe, rolady kremowe, jabłkowe i śmietanowe a także ogromny wybór tortów śmietanowych o różnych smakach.

Nasze torty posiadają nie tylko walory smakowe ale także i artystyczne. Niesłabnącą popularnością cieszy się Torcik Babuni oraz przepyszny Orzechowy Eden.

Ponadto wyroby Z.C. Banatkiewicz to także szeroki wybór galanterii czekoladowej jak np. wiśnie w czekoladzie z likworem, patyczki miętowe oraz pomarańczowe a także jajka wielkanocne.


Copyright 2010 Banatkiewicz.pl